GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pots 10583423
nr 1058 3423
POTS
10 pieces, China, wear, damages.
10 st, Kina
Condition: slitage, skador
800
SEK 450
Monday September 26 2016
at 20:55:32
100 kr
200 kr
250 kr
400 kr